Naše Místní knihovna, která sídlí v budově bývalého zámku, Vám nabízí ve velice příjemném prostředí výběr z téměř 9.000 svazků kniha a časopisů, ale i spoustu mimoknihovních aktivit počínaje nejmladší generací pod názvem "S kočárkem do knihovny", pro děti, mládež a dospěláky "Tvůrčí dílničky" a seniory "Úterní babinec" a "Senioři rádi tvoří". Dále nabízíme dovážkovou službu přestárlým a nemocným čtenářům knih domů. Tyto aktivity jsou pravidelné a konají se jedenkrát měsíčně. Další akce - knižní bazar, besedy, přednášky,divadla, výlety do přírody nebo po památkách, knihovnické lekce, slavnostní ocenění Čtenář roku, charitativní akce, spolupracujeme a pomáháme při kulturních akcích pořádaných obcí... připravujeme plánovaně. Veškeré aktivity jsou zveřejněny na w.w.w. Knihovna Drnovice, w.w.w. Obec Drnovice - Místní knihovna nebo na facebook Knihovna Drnovice.

Z našeho fondu si zaručeně vyberete! Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Samozřejmě se můžete zdarma připojit k Internetu.